• Обновено
Fons & Портер 7780 Стигнале Лента Мерка, 5/8 x 120-Инчен

Fons & Портер 7780 Стигнале Лента Мерка, 5/8 x 120-Инчен

Оценката:
DEN 350.40

Тековен
Во магацинот.

Полиестер, засилено да се минимизира се протега.Големи, јасни ознаки од 1/8 Инчи за брзо и лесно мерење.Користете Вртливата Кука за да се поврзете со Стигнале Алатка Поводник број 7825 или Quilters' Алатка Ѓердан број 7883. Овој пакет содржи 1 секој Fons & Портер Стигнале Лента Мерка, големина 5/8" x 120".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.