• Обновено
ПОЛУМЕСЕЧИНА - Shockforce, Џебен Нож, Ап (CTTKAP)

ПОЛУМЕСЕЧИНА - Shockforce, Џебен Нож, Ап (CTTKAP)

Оценката:
DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Дизајниран за тешки употреба.Рака алатки за повеќето индустриски, механички, и потрошувачки апликации.Алатки се исполнат строги нови ANSI и ASME спецификации и доаѓаат со целосна гаранција за квалитет.Широк избор на Полумесечина алатки ги задоволува денес е ригорозни механика алатка барања.Младата револуција клуч категорија во раните 1900-ти со воведувањето на оригиналниот прилагодлив клуч.Дека еден напредок во сила замени цела група на посветени на големината на клучеви.Година по година, високо-почитуван бренд останува доследен на своето наследство на понудата на квалитетни алатки кои решавање на реални проблеми и продолжува да се воведе нови иновации низ разни стручни и DIY категории на производи.Дали кинење долу ѕид или изградба на дел од станот пакет мебел, Полумесечина е раката алатка бренд можете да им верувате за да одам на работа побрзо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.