• Обновено
Surebuy Цел Леќа Конвертор, Стандард RMS Интерфејс Цел Леќа Nosepiece Сигурен Перформанси со Алуминиумска Легура Материјали за Ph100 Тип Инструменти

Surebuy Цел Леќа Конвертор, Стандард RMS Интерфејс Цел Леќа Nosepiece Сигурен Перформанси со Алуминиумска Легура

Оценката:
DEN 664.80

Тековен
Во магацинот.

【Услуги на клиентите】имаме професионална услуга за клиентите персонал, можете да не контактирате доколку имате какви било прашања или предлози, и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. 【За 185 Цел Леќа&195 Цел Леќа】цел леќа адаптер, погоден за 185 цел леќа, 195 цел леќа. 【Добра Компатибилност】цел леќа може да nosepiece микроскоп додаток, добра компатибилност, погоден за ph100 тип инструменти. 【Лесно да се Инсталира&Поддржува Завртка Фиксација】цел леќа адаптер,со стандардни RMS интерфејс, лесно да го инсталирате, го поддржува завртка фиксација. 【Алуминиум Легура Материјали&Стабилен и Сигурен Перформанси】цел леќа конвертор усвојува високо квалитетни алуминиумски легури материјали, трајни производи за употреба и долготрајни.Висока прецизност ЦПУ процесот на производство, стабилен и сигурен перформанси.Функција : 1. Цел леќа адаптер, погоден за 185 цел леќа, 195 цел леќа.2. Со стандардни RMS интерфејс, лесно да го инсталирате, го поддржува завртка фиксација.3. Висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјали, трајни производи за употреба и долготрајни.4. Висока прецизност ЦПУ процесот на производство, стабилен и сигурен перформанси.5. Микроскоп додаток, добра компатибилност, погоден за ph100 тип инструменти.Спецификација : Предмет Тип : Цел Леќа Adapter Material : Алуминиум Alloy Uses : Микроскоп Accessories Basic Параметри : Интерфејс : RMS Interface Adaptation Цел : 185 Цел, 195 Objective Applicable Модел : Моделот ph100 Instrument Threaded Дупка со Дијаметар : 20.2 mm / 0.8 in Fixing Метод : Завртка фиксна Пакет Листа : 1 x Цел Леќа за Полнење.

Параметри на производот

Item Type:
Objective Lens Adapter
Material:
Aluminum Alloy
Uses:
Microscope Accessories
Basic Parameters:
Interface:
RMS Interface
Adaptation Objective:
185 Objective, 195 Objective
Applicable Model:
Model ph100 Instrument
Threaded Hole Diameter:
20.2mm / 0.8in
Fixing Method:
Screw fixed
Package List:
1 x Objective Lens Adapter :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.