• Обновено
Леќи на Дијафрагмата, Микроскоп Дијафрагмата Микроскоп Додаток 2‑50мм Микроскоп Ирис Адаптер за Камери за Оптички Инструменти

Леќи на Дијафрагмата, Микроскоп Дијафрагмата Микроскоп Додаток 2‑50мм Микроскоп Ирис Адаптер за Камери за Оптички

Оценката:
DEN 674.40

Тековен
Во магацинот.

Избрани висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјали, силни и издржливи да ја користите.Лесно да се инсталира, да се прилагодува на различни оптички инструменти, апарати, итн.Со 18 ножеви, тоа е лесно да се прилагоди и да се направи на дијафрагмата работа постабилна. 2‑50мм прилагодливи отворот за да се исполнат различни светлина пренос на барања.Исклучителна обработка и изработување, стабилен и сигурен перформанси.Функција : 1. 2‑50мм прилагодливи отворот за да се исполнат различни светлина пренос на барања.2. Лесно да се инсталира, да се прилагодува на различни оптички инструменти, апарати, итн.3. Со 18 ножеви, тоа е лесно да се прилагоди и да се направи на дијафрагмата работа постабилна.4. Избрани висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјали, силни и издржливи да ја користите.5. Исклучителна обработка и изработување, стабилен и сигурен перформанси.Спецификација : Предмет Тип : Објектив Diaphragm Material : Алуминиум Alloy Model : SK60 Uses : Оптички Instruments Basic Параметри : Внатрешна Дупка Големина : Прибл. 4-60mm / 0.2-2.4 in Outer Круг Големина : Прибл. 82mm / 3.2 in Thickness Големина : Прибл. 8mm / 0.3 in Number на Бришачи : 18 Пакет Листа : 1 x Леќа Diaphragm Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметри на производот

Item Type:
Lens Diaphragm
Material:
Aluminum Alloy
Model:
SK60
Uses:
Optical Instruments
Basic Parameters:
Inner Hole Size:
Approx. 4-60mm / 0.2-2.4in
Outer Circle Size:
Approx. 82mm / 3.2in
Thickness Size:
Approx. 8mm / 0.3in
Number of Blades:
18
Package List:
1 x Lens Diaphragm :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.