• Обновено
CHINEIN Жените Висока Waisted Шема Leggings Целосна Должина Јога Панталони Среќен Божиќ Хо-Хо Свети Jolly

CHINEIN Жените Висока Waisted Шема Leggings Целосна Должина Јога Панталони Среќен Божиќ Хо-Хо Свети Jolly

Оценката:
DEN 709.20

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 88% Полиестер, 12% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 88% Полиестер, 12% Spandex.Дизајниран да ја надополни облини и рамниот вашата фигура.Фабрикувани да биде мека со компресија дека се чувствува како нежна прегратка.Детални со уникатен модел.Машина мие, се мијат одделно.Погоден за јога, трчање, планинарење, велосипедизам, и секојдневни секојдневен носат, со спортски градници, елеци, маици, дуксери и повеќе.CHINEIN ексклузивни ткаенина е совршен за било кој тип на тренинг, јога, трчање, обука, тегови, или секојдневна употреба.CHINEIN слабеење leggings ги комбинира модата, функционирањето и перформансите.Луксузна мека уште ултра издржливи; нашите перформанси ткаенини се направени со несебична се водат и целосно закрепнување.Високо отпорни на ветар и влага нашите leggings го задржува својата боја и форма се мијат после перење, го прави овој производ идеален за активно се носат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.