• Обновено
easyforever Девојки Водат Leggings Танц Хулахопки Еластична Корселе Панталони Flamingos и Цветни Печати Јога Leggings

easyforever Девојки Водат Leggings Танц Хулахопки Еластична Корселе Панталони Flamingos и Цветни Печати Јога

Оценката:
DEN 129.36

Тековен
Во магацинот.

100% Полиестер.Девојки Водат Leggings Деца Сјајна Танц Хулахопки Еластична Корселе Долги Панталони.Големина на Табела значи возраст се движи за девојчиња, но тие се за општи насоки само.Оваа долги панталони е отпечатена со прекрасна flamingos и цвет шема, која изгледа многу симпатично.Изработени од кожа-пријателски материјал, лесни, меки, со еластичен и дише да се носат.Употреба на leggings за двете училиште и гимнастика, секојдневно носење, прошетки, танц, кик-бокс, јога, и само за исполнување на паркот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.