• Обновено
Француски Тост Девојки Солидна Legging

Француски Тост Девојки Солидна Legging

Оценката:
DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

95% Памук, 5% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Памук мешавина џерси.Глуждот должина.Спакувани еластична корселе.Ткаат тип : Сплетам.Одговара тип : Слаби.Овие суштински leggings се супер мек и еластичен.Совршено се вклопуваат за игралиште или за помешани со нетрпение под здолништа и dresses.By елиминирање на дневни одвлекување на вниманието на решен училиште облека, како и притисокот од колегите поврзани со : "label конкуренција," униформи поставите тон за правилна работа став во училницата, намалување на однесување проблеми и да се подобри студентски перформанси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.