• Обновено
Dysmio Тавански Вентилатор, Светло Опфаќа, Тавански Вентилатор Глобуси Замена Стакло, Светлосни Тела Замена Стакло, Јасно Ребрести 4-1/2 инчи висок 4-3/4 инчи во дијаметар

Dysmio Тавански Вентилатор, Светло Опфаќа, Тавански Вентилатор Глобуси Замена Стакло, Светлосни Тела Замена

Оценката:
DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

На веселиот изглед на ова јасно seeded бел сенка enlivens секој простор.Стаклото е полн со ситни меурчиња за шармантна ефект.Оваа нијанса е дел од Dysmio семејството на производи.Овие индивидуализира тела инспирира креативност за брз и лесен почетен надградби.Едноставно изберете вашиот тела и заврши, изберете ја вашата сенка, и да уживате во вашето ново прилагодено осветлување.Ова сенка ќе работи со голем број на осветлување телавашата светлина, вашиот избор на вашиот пат.Сепак ќе го користите, ќе уживате во сенка е шампанско изглед.Замена сенка за ѕид или фан тела и лампи, да Додадете pendant тела за јадење или бар дел, Користете за акцент и расположение осветлување.ДИМЕНЗИИ : 4-1/2 инчи висок 4-3/4 инчи во дијаметар Стандард 2-1/4-инчен техник.Dysmio Тавански Вентилатор, Светло Опфаќа, Тавански Вентилатор Глобуси Замена Стакло, Светлосни Тела Замена Стакло, Јасно Ребрести 4-1/2 инчи висок 4-3/4 инчи во дијаметар Стандард 2-1/4-инчен техник 6 Pack, Замена сенка за ѕид или фан тела и лампи, да Додадете pendant тела за јадење или бар дел, Користете за акцент и расположение осветлување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.