• Обновено
rnjsm Велосипед Модел Оптичка Илузија Светилка Led 3D Светилка Ноќ Светлина Акрилик Атмосфера Светилка 7 Боја Модерната Светилка

rnjsm Велосипед Модел Оптичка Илузија Светилка Led 3D Светилка Ноќ Светлина Акрилик Атмосфера Светилка 7 Боја

Оценката:
DEN 2306.40

Тековен
Во магацинот.

1:3 D ВИЗИЈА ЕФЕКТ : 3 D визуелен креативни светилка е иновативен уметничка атмосфера светлина, оптички акрилик светлина водич плоча гравирање различни 2 D графика, 3 D визуелен ефект (со далечински управувач),1 акрилик плоча,1 ABS база,1 далечински управувач,1 USB кабел (150 cm),1 прирачник за корисникот. 2:Интелигентни допир управувач и далечинскиот управувач : Можете да ги користите на допир копчиња и далечинскиот управувач на база на маса светилка за да ја смените бојата на владата на 7 бои и постепено се менува бои помеѓу 7 бои.Вклучува црвена, зелена, сина, жолта, цијан, виолетова и бела боја. 3:МЕКА СВЕТЛА : Многу убава во ноќта, светла доволно за да биде вашиот nightlight, тоа ќе испрати нежна зрак од 10 LED монистра откако ќе го вклучите тоа, 3 D Ноќта Светлина ќе ви даде силна визија ја воодушеви. 4:продавница специјализирана во областа на 3 D ноќта светла.Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа за да ви овозможи со повеќето задоволителни решенија и услуги. 5:Применливи сценарија : Спална соба, Бебе соба, Барови, Кафулиња, Хотели, Кино, Клубови, Универзитетот, Ресторан Атмосфера Светлина, Божиќ подароци), birthday (Роденден подароци, Рекламирање, Промотивни подароци, Одмор подароци, Туристички Атракции подароци,и др.Опис на производот -3d оптичка илузија светилка игра трикови за вашите очи, тоа е светлина водич стаклена плоча во реалните.Но, тоа изгледа како вистинска 3 D LED светлина во ноќта. - Тоа доаѓа со енергетски ефикасни LED светилки, кои имаат животен век на 100000 часа.Тоа е совршен за прикажување во хотели, спална соба, дневна соба, канцеларија, како ноќ ламба, или на било кој друг начин сакате да го користите. -Многу ниска топлина-проводници, нема да биде жешка по долго време работи,Мека топла светлина, ќе не боли очи.Карактеристики : Моќност : 0.5 W Напон : 5 V Тежина : Aprox 0.3 kg Моќ Поминуваат : 0.012 kw.h/24 часа LED Животен Век : 100000hours Панел Материјал : Акрил и ABS База Големина : Aprox 88*88*42mm Пакет Големина : Aprox 24*18*5.5 cm Пакет, Вклучувајќи : 1 *ABS База 1 *Arcylic Рамен 1 *1m USB Кабел(Не се Вклучуваат на Полначот) 1 *Прирачник за Корисникот 1213 *Далечински Контролирани Топло Забелешка : Акрилик одбор двострано со заштитна фолија, ве молиме да се стави заштитна фолија се отстрани пред да се користи.Добредојдовте на нашата продавница, може да имате пријатен шопинг искуство!Нашите производи се добро тестирани, проверени и пакувани пред испраќање на off.Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, така што можеме да ви Понудиме најдобра услуга за вас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.