• Обновено
Satco Dimmable 9.5 W 5000K BR30 LED Сијалица

Satco Dimmable 9.5 W 5000K BR30 LED Сијалица

Оценката:
DEN 210.00

Тековен
Во магацинот.

BR-30 сијалица со Среден (E26) база.Дава светла бела светлина.Енергетски ефикасна замена за конвенционалните 65 W сијалица.Проценетиот век на 23.1 години врз основа на 3 часа користење на ден.Меркур Слободни.Satco Dimmable 9.5 W 5000 K BR30 LED Сијалица.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.