• Обновено
GLJAN Лебди Полици Удар-Слободен Козметички Багажник, Двојно-Layer Бања Полица, Ѕид-Монтирани Алуминиум Туш Полица, Може да Сноси 30kgr., Лебдејќи Полици (Боја : Сребро, Голе

GLJAN Лебди Полици Удар-Слободен Козметички Багажник, Двојно-Layer Бања Полица, Ѕид-Монтирани Алуминиум Туш

Оценката:
DEN 652.80

Тековен
Во магацинот.

★【Двоен слој за складирање рек】-бања ѕид полица може да се користи сам или во комбинација.Растојанието помеѓу два спрата може да се прилагоди за да се зголеми просторот за складирање.Максималното оптоварување-носивоста на еден слој е 30kgr. ★【Голем Капацитет за Складирање】-Таа може да собере toiletries, бања производи, козметика, за да се исполнат различни складирање потреби. ★【Брз Дренажа】дното е изгризано да се исцеди, така што објектите се чуваат сува на сите времиња, а објектите се спречи од тоа да биде влажна и остарел. ★【Бања Агол Рек】-Изработени од алуминиумска легура, мулти-слој electroplating, водоотпорен и отпорен на корозија, не е лесно да попуштат.Погоден за бања, кујна, балкон, погоден за различни прилики. ★【Инсталација метод】се Користи не-означување налепници за да се инсталира (без удирање), погоден за мазни ѕидови како што плочки.Дупка инсталација, погодни за сликарство на ѕидовите, позадина ѕидови и малтер ѕидовите. ★30cm/40cm/50cm/60см двоен слој за складирање багажник, растојанието може да се прилагоди, ѕидот простор се користи во голем простор, и складирање е зголемен.Максималното оптоварување-носивоста на еден слој е 30kgr.★Потрошувачка дупка на дното е погодно за одвод; на парапет е зголемена за да се спречи паѓање; криви краишта се безбедни за употреба.★Перфорација-бесплатно е погоден за голем број на мазни ѕидови како што керамички плочки; перфорација инсталација се користи за сликарство на ѕидовите, позадина ѕидови, и гипс ѕидови.●Големина : 30*12*4cm / 11.8*4.7*1.6 инчи, 40*12*4cm / 15.7*4.7*1.6 инчи, 50*12*4cm / 19.7*4.7*1.6 инчи, 60*12*4cm / 23.6*4.7*1.6 инчи★Удар-бесплатна инсталација чекори : 1. Чистење на областа каде што сакате туш полица да биде инсталиран.2. Употреба на caddy и лепило за да се измери каде што треба да го инсталирате.Марк линии за координирање на лепила.3. Откине заштитен слој од лепило, а потоа се држи на лепила и притиснете го за да се елиминира воздух.4. Висат туш caddy на куки на лепила.★Како да се отстрани : Ако треба да откине инсталиран лепило, можете да го користите фен за коса да се загрее на лепило површината, тогаш солза го исклучите.★Каде да го користите : Работи на различни мазна ѕид. Идеален за бања, тоалет, кабинет, кујна за организирање на вашиот простор во уредни.★Важна Напомена : 1. Само стап лепило на мазни тешко и рамни површини.Ве молиме НЕ ГО држи лепило на насликаните ѕидови или позадини како тоа ќе ги исклучите вашиот бои или тапети.2. Лепило НЕ се обновливи.Ако сакате да го смените местото каде што ќе се стави до аголот полица, ве молиме да користите нов лепило.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.