• Обновено
TOPBATHY Ѕид Чување на Железо Уметнички Ѕид-Монтирани Лебди Полици Публикации Тенџере Рек Дома Декорација за Дневна Соба, Кујна за Статистика (Златен)

TOPBATHY Ѕид Чување на Железо Уметнички Ѕид-Монтирани Лебди Полици Публикации Тенџере Рек Дома Декорација за

Оценката:
DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

Изработени од железо материјал кој е со висок квалитет и безбедна и трајни производи за употреба.Како еден вид на домаќинство мулти-цел алатка за складирање, таа има моќни складирање колекција способности.Стилски изглед и исклучителни изработка.Се користат ѕид простор со овој ѕид решетката.Погоден за бања, кујната или дневната соба да се одржи вашата козметика, крпи, цвет тенџере или други прекрасни предмети.Description This објект е идеален за бања, кујната или дневната соба да се одржи вашата козметика, крпи, цвет садови, или други прекрасни предмети.Таа е направена од железо материјал кој е со висок квалитет и безбедна и трајни производи за употреба.Како еден вид на домаќинство мулти-цел складирање, таа има моќни складирање колекција способности.Карактеристики - Боја : Златна.- Материјал : Железо, Големина : 30x10x7cm - Погоден за бања, кујната или дневната соба да се одржи вашата козметика, крпи, цвет тенџере или други суштински објекти.- Се користат ѕид простор со овој ѕид решетката.Топло Совет : Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including1 x Ѕид-монтирани Складирање Решетката.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.