• Обновено
Лебдечки Полици за Ѕид Полица на Ѕидот Полици за Бања Полица Тешки-Должност Полица Кујна Дома Декор Бања Оркестарот Оркестарот Супер Дебела Чиста Цврсто Дрво Боро?

Лебдечки Полици за Ѕид Полица на Ѕидот Полици за Бања Полица Тешки-Должност Полица Кујна Дома Декор Бања Оркестарот

Оценката:
DEN 1679.76

Тековен
Во магацинот.

Продолжување на тешки-должност полица одбор, како и една подвижна полица може да го носи и до 150 килограми (колку што вашите ѕидови да имаат доволна поддршка капацитет).Лебдечки полица штица е направен од чисто солидна борови спојување без боја.Големината на секоја штица е 24.6 (должина) * 7.87 (ширина) * 0.67 (висина) инчи.Заградата е направен од 3.0-дебел од нерѓосувачки челик (201).Тоа е дебел протезата со дебелина од 0.118 инчи.Тоа е фиксиран на ѕид со завртки.Овој ѕид полица е опремен со 3 борови даски, 6 загради, 12 кратки шрафови, 12 долго навртки, и 12 експанзија гума места.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.