• Обновено
LQ Индустриски 4-Pack 3/8 Инчи Чанта Чанта Нозе Nailhead Рамен Студ Солидна Месинг Завртка-Назад, Скок Метал Конус Studs Занитвам Кожа Занает DIY Злато 10x6mm

LQ Индустриски 4-Pack 3/8 Инчи Чанта Чанта Нозе Nailhead Рамен Студ Солидна Месинг Завртка-Назад, Скок Метал

Оценката:
DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Направен од висок квалитет на месинг, отпорни на абразија и отпорност на стабилност, формирана integrally без никакви заеднички, здрав, издржливи и убави.Боја : Месинг боја, добри и трајни, погоден за сите видови кеси.Големина на : Глава врвот пречник од 6mm (1/4"), база дијаметар од 10мм (3/8"), висина, 6mm (1/4").Апликации : Погоден за сите видови на кожа занает, како што се појас, чанта, чевли, облека, кожа нараквица, колку што сакате, можете да го користите да DIY на дното на вашата торба, издржливи и долготрајни шарени, направете ја вашата торба бидат поубави, како додека се заштити вашата торба од оштетување.Пакетот Вклучува : 4 групи, вклучувајќи 4pcs глави + 4pcs 8*3*6mm завртки.Пакет Количина : 4 | Боја : Злато.

Параметри на производот

Head Size:
Top diameter 6mm (1/4), base diameter 10mm (3/8), height 6mm (1/4)
Screw Size:
screw head 8mm (5/16), diameter 3mm (1/8), length 6mm (1/4)
Easy to install, good at fastening. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.