• Обновено
Explopur 1.55 XT Мобилен Телефон Anamorphic Филм Леќа 2.8:1 Широк Рамка 17mm Леќа Интерфејс со Универзален Телефон Клипови 52mm Филтер Адаптер Прстен торбичката Замена за 12/11/10/9

Explopur 1.55 XT Мобилен Телефон Anamorphic Филм Леќа 2.8:1 Широк Рамка 17mm Леќа Интерфејс со Универзален

Оценката:
DEN 2006.64

Тековен
Во магацинот.

1.55 XT зголемување, проширување на хоризонтална поле на гледање од 58% и се отвори еден нов 2.8 : 1 слика поле на гледање, што овозможува мобилните телефони да се реализира филм создавањето.Мобилен телефон anamorphic филм леќа со 17mm универзална леќа интерфејс и 2 парчиња универзален телефон клипови, е компатибилна со повеќето паметни телефони на пазарот.Воздухопловство алуминиум легура рамка, цврсти и издржливи; двострано мулти-слој широкопојасен облога, носи high-definition и транспарентен филм квалитет.High-definition оптичка леќа носи повеќе живописни видео слики.Кога ги силна светлина, филмот леќа може да ефект на онанирачки бранеа отсјај.Доаѓа со 52mm филтер адаптер прстен, можете да го користите надворешен филтер со овој anamorphic леќа за да се направи повеќе професионални филм.Спецификации : Бренд : Име на Производ : 1.55 XT Anamorphic Филм Леќа Интерфејс : 17mm тема Структура : 2 парчиња во 2 групи Зголемување : 1.55 XT Нарушување : -37% Максимален Дијаметар : 36mm Најблиску Фокус Растојание : 70-90mm Објект Тежина : 34g/ 1.2 оз Забелешка : паметни телефони покажа во слики не се вклучени.Пакување Листа : 1 * Леќа 1 * 52mm Филтер Адаптер Прстен 1 * Леќа Капа 2 * Телефон Клипови 1 * Клуч 1 * торбичката 1 * Упатство(на англиски).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.