• Обновено
Мобилен 3D Објектив,3D камерата Леќи на Камерата на Мобилниот Телефон,VR Телефон Стереоскопски Камера - 3D Објектив не само што го Прави Слики Три-Димензионални, но, ист

Мобилен 3D Објектив,3D камерата Леќи на Камерата на Мобилниот Телефон,VR Телефон Стереоскопски Камера - 3D

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Оваа 3 D објектив не само што го прави слики три-димензионални, но, исто така, се врти видео во 3 D.Фотографија е патување на срцето, Битови за живот, што мора да се евидентира секој ден. 3 D објектив слики принцип : Овие леќи ќе ги преземат слики од малку поинаква два агли.Тоа може да се формира слики со многу висока нес, па кога ќе завршиш, вие всушност имате две слики кои изгледаат исто, но кога ќе се комбинираат нив, ќе добие 3 D effe.Можете да се види на фотографии или видеа преку лево и десно стил 3 D очила.На слика ќе биде повеќе жива со него.Тоа може да се користи за било кој тип на паметен телефон и таблет, исто така може да се користи да се земе стереоскопски фотографии и кратки филмови (не како совршен, како на мобилен телефон).Мал и лесен, лесно да се носат во секое време секаде.На 3 D камерата леќи на камерата на мобилниот телефон ќе ви донесе повеќе забава.Опис : Оваа 3 D камерата леќи на камерата на мобилниот телефон може да се пука на стереоскопски ефект и да игра исто како и 3 D филм преку 3 D играч.Причината обичните леќи се менува и 3 D леќи е дека тие ги користат четири високи ретровизори со 99% одраз систем.Тоа може да се користи за било кој тип на паметен телефон и таблет, исто така може да се користи да се земе стереоскопски фотографии и кратки филмови (не како совршен, како на мобилен телефон).Оваа стереоскопски леќа е нов производ, целосно користење на оптички принцип структура, не било кој софтвер може да се спореди.Карактеристики : 1. Оваа 3 D објектив не само што го прави слики три-димензионални, но, исто така, се врти видео во 3 D.Фотографија е патување на срцето, Битови за живот, што мора да се евидентира секој ден. 2. 3 D објектив слики принцип : Овие леќи ќе ги преземат слики од малку поинаква два агли.Тоа може да се формира слики со многу висока нес, па кога ќе завршиш, вие всушност имате две слики кои изгледаат исто, но кога ќе се комбинираат нив, ќе добие 3 D ефект. 3. Можете да се види на фотографии или видеа преку лево и десно стил 3 D очила.На слика ќе биде повеќе жива со него. 4. Тоа може да се користи за било кој тип на паметен телефон и таблет, исто така може да се користи да се земе стереоскопски фотографии и кратки филмови (не како совршен, како на мобилен телефон). 5. Мал и лесен, лесно да се носат во секое време секаде.На 3 D камерата леќи на камерата на мобилниот телефон ќе ви донесе повеќе забава.Спецификации : Тип : Мобилен 3 D Објектив Материјал : ABS Пластика + Кварц Боја : црна Димензии : Прибл. 7 * 4 * 3 cm / 2.8 * 1.6 * 1.2 инчен Тежина : 30g Пакет се Вклучуваат : 1 x Мобилни 3 D објектив.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.