• Обновено
SIOTI Камера Стандард Шупливи Vented Метал Леќа Аспиратор со Ткаенина за Чистење и Леќа Капа Компатибилен со Leica/Fuji/Nikon/Канон/Samsung Стандардна Тема Леќа

SIOTI Камера Стандард Шупливи Vented Метал Леќа Аспиратор со Ткаенина за Чистење и Леќа Капа Компатибилен со

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

За сите стандарден објектив со 43mm филтер за нишка(Leica/Nikon/Канон/Fuji итн.).Направен од алуминиум материјал,мала тежина, анти-отсјај оксидација третман внатре за да се спречи расфрлани светлина од внесување на леќа.Обезбеди 52mm леќа капа за да се заштити леќа и да се спречи од честички.Обезбеди мека ткаенина за чистење за подобро чистење на леќите.За фото vignetting, тоа е reletive со вашиот објектив фокус,ве молиме да ги погледнете опис и задржи професионален дух.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.