• Обновено
Нерѓосувачки Челик Lancet

Нерѓосувачки Челик Lancet

Оценката:
DEN 223.20

Тековен
Во магацинот.

Ќе добиете (1) пакет на MEDIPOINT Нерѓосувачки Челик Lancet (200 по пакет).МЕДИ-ТОЧКА од не ' Рѓосувачки Челик Lancet е внимателно прегледани за најголема острина, униформност и апсолутна стерилитет.Ултра-остри точка tapers од сите страни за минимум кожата траумата и болката. 200-ct.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.