• Обновено
McKesson Фиксна Длабочина Lancet Lancet Притисни Копче 28 Мерач Игла 1.5 mm Длабочина 1 Кутија(s), 100 /Кутија

McKesson Фиксна Длабочина Lancet Lancet Притисни Копче 28 Мерач Игла 1.5 mm Длабочина 1 Кутија(s), 100 /Кутија

Оценката:
DEN 302.40

Тековен
Во магацинот.

Боја : Виолетова. 28 Мерач Игла.Длабочината на Пенетрација : 1.5 mm.Карактеристики игла за прст примерок.Стерилни.Иновативни безбедност lancets олесни безболна и прецизна вадење на крв на допир на едно копче.Интуитивен 2-чекор соработка со ниска отпуштање на сила и не lancet вчитување потребно.Нежен третман на дијабетична благодарение на полиран, високо-пункција-брзина игли кои се минимизира болката.Гама-sterilized и целосно покриени медицински алатки заштитени со стерилитет табот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.