• Обновено
ела+мила лак, Мама Колекција - Cosmo Розова

ела+мила лак, Мама Колекција - Cosmo Розова

Оценката:
DEN 273.36

Тековен
Во магацинот.

Cosmo Розова - "Cosmo розова, за girly-пијат љубовник во вас. ". 7-Бесплатни производи не содржат : Формалдехид, Toluene, Di Butyl Phthalate (DBP), Формалдехид Смола, Camphor.Вегетаријанската & Животинско суровост-слободни.Направен во САД.ела+мила полирање се овластени од страна на КАРТАТА!.Мама Колекција лак шише (14.78 ml - 0.5 fl мл) {Брз Сува & Чип Отпорни} Боја : Cosmo Розова Нашата приказна : Ела+Мила започна нивната симпатична полски линија со единствена мама&мене® сет, во кој една голема "мама" шише и еден мал "мене" шише.Тие нудат претходно парови со единствена опција за измената на вашиот сопствен мама&мене во собата, создавање бескрајни избор на боја спарувања.Ела+Мила, исто така, има на располагање индивидуални шишиња кои се продаваат одделно.Ела+Мила постојано додава бои на нивните полски колекција врз основа на трендовите и социјалните медиуми повратни информации.Тие во моментов се развива Љубовта Собирање, низа на онанирачки бои кој ветува да се шири прилично полирање на сите оние кои се во љубов.Во прилог на нивните популарни и тренди боја избори и опција на две различни големина шишиња, Ела+Мила полирање на се, исто така, побезбедно и ладилникот, и еве зошто.Не само што се тие долго-траен, чип-отпорни, и брзо сушење, сите Ела+Мила полирање на се, исто така, 100% вегетаријанци, никогаш не се тестираат врз невини животни, заверена од Картата, направени во САД и што е најважно "7-Слободен." Полски со љубов, ела+мила.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.