• Обновено
IOGEAR 8-Портен USB PS/2 Комбо VGA KVMP Прекинувач со USB KVM Кабли, GCS1808KITU

IOGEAR 8-Портен USB PS/2 Комбо VGA KVMP Прекинувач со USB KVM Кабли, GCS1808KITU

Оценката:
DEN 1298.40

Тековен
Во магацинот.

Дополнително, GCS1808 KITU карактеристики висока густина SPHD 15-pin наместо вообичаените 25-пински конектори на тој начин овозможувајќи за компактен дизајн и инсталација во 1 U систем за управување.Удобен авто-скенирање функција дозволи автоматско скенирање и следење на активностите на сите поврзани.Фирмверот надградливите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.