• Обновено
KVM Switch 4 HDMI Порт Кутија,Vansungs HDMI Преклопник за 4 Компјутери Споделување на Тастатурата Глувчето Печатач и еден HD Следи со 4 HDMI Кабли,3 USB 2.0 Хаб,UHD 4K@30Hz Поддржани

KVM Switch 4 HDMI Порт Кутија,Vansungs HDMI Преклопник за 4 Компјутери Споделување на Тастатурата Глувчето

Оценката:
DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Ако на компјутерот на подигање ред,но тастатура не работи,Бидете сигурни дека тастатурата зборови кога direcetly вклучен во компјутерот.Се разбира, таа, исто така поддржува 3 D и 1080 P или со помала резолуција.Двоен систем за контрола за еден корисник workstations зголемување на корисникот на продуктивноста во канцеларија.5 м) HDMI USB кабли *4.Овој KVM HDMI Преклопник е plug-and-play, без дополнителни возачот инсталација е потребно.Во спротивно,Тоа може да предизвика тастатурата грешка или тастатура, не е откриен на PC страна.Лесна Инсталација.Се обиде на различни тастатура, но се користи само 101,102 или 104-копче на тастатурата. Нема потреба да купат USB t притиснете на било кое од копчињата на тастатурата додека одбраната компјутер е подигнување.Ако глувчето не е откриен за време на компјутер подигнете нагоре.Двоен систем за контрола за еден корисник workstations зголемување на корисникот на продуктивноста во канцеларија.Тоа ви овозможува да се префрлате помеѓу работа и персонален компјутер со леснотија. 【Поддршка Мулти Уреди t притиснете на било кое од копчињата на тастатурата додека одбраната компјутер е подигнување.Ве молиме бидете сигурни глувчето е вистински usb глушец.Бидете сигурни глувчето вклучен во компјутерот.потоа поврзете го следи и lalptop со KVM Switch.Бидете сигурни дека го глувчето за работи кога директно вклучен во компјутерот.Одлично за ПЕРСОНАЛЕН тест/горат-во компјутер за контрола, заштеда на биро простор потребен за два монитори, тастатури и глувци.【4 ВО 1 ОД USB KVM HDMI Преклопник Кутија】Овој HDMI KVM Switch ви овозможува да го контролирате 4 компјутер со само еден сет на контроли(Монитор,Глувче,Тастатура и Печатач).Совршен за споделување на компјутери и периферни уреди во прилог во дом или дом канцеларија.Ве молиме бидете сигурни глувчето е вистински usb глушец.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.