• Обновено
Nalgene HDPE Широк Устата Круг Сад

Nalgene HDPE Широк Устата Круг Сад

Оценката:
DEN 50.16

Тековен
Во магацинот.

Лабораториски квалитет HDPE шишиња.Совршен за цврст отпад, прав или течности.Гарантира leakproof.BPA free.Temp спектар -100 C да 120 C.Направени од Високо Густина Полиетилен (HDPE), сигурен и издржлив пластика.Проѕирен бела боја со бели маски.Јар не се препорачува за течни складирање. 4200910001 OZ Карактеристики : Спецификации : .

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.