• Обновено
D&F Надградба на Алуминиум Заштитна Домување Случај Скелет Граница Рамка со задна врата за GoPro Херој 5

D&F Надградба на Алуминиум Заштитна Домување Случај Скелет Граница Рамка со задна врата за GoPro Херој 5

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

D&F 2.0 Надградба на Алуминиум Заштитна Hosing Случај Скелет Граница Рамка со задна врата за Go Pro Херој 5 Црна Карактеристики : Одговара за Go Pro Херој 5 Боја : Црна Материјал : Алуминиум Легура CNC Тежина : 185g 1/4" Tripod Завртка Конец ,компатибилен со било tripod. 52mm Филтер Планината - може да се монтира на УВ леќа, филтер леќа, поларизирана објективот на дијаметар 52mm.Содржина : 1 x Домување 1 x УВ Леќа 1 x Леќа Капа 1 x Lanyard 1 x Топла Чевли Планината 1 x База на Планината 1 x Складирање Торба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.