• Обновено
Horsmile Крпа Потоплите 12 Бар Hardwired Крпа и Фен, Ѕид-Монтирани Plug-во Бања Пешкир Греалка за Бања, Огледало полски

Horsmile Крпа Потоплите 12 Бар Hardwired Крпа и Фен, Ѕид-Монтирани Plug-во Бања Пешкир Греалка за Бања, Огледало

Оценката:
DEN 340.80

Тековен
Во магацинот.

Нерѓосувачки Челик.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - Овој крпа потопол е направен од 304 од не ' рѓосувачки челик, со или бранеа или огледало полски завршува, лесен за чистење.Тоа беше дизајниран со големи растојанија помеѓу 12 барови, нудејќи флексибилна и функционална прилог на вашиот простор.СО ТАЈМЕР & LED ИНДИКАТОРИ - пешкир потоплите има вграден тајмер на 2h или 4h за избор, како и визуелна LED индикатор е на располагање.Притиснете на 2 или 4 часа копчиња и потоплите ќе остане на доволно долго за да се направи вашиот крпи сува потоа затвори и самата се исклучува кога времето е горе.ПРЕГРЕАТ ЗАШТИТА - Со 120 w на топлинска енергија, ова електрична крпа потоплите подаде својата постојана температура 131°С околу 20 минути (Вистински температури ќе зависи од околината).Прегреат заштита гарантира безбедноста од прекумерна температура.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Овој простор за заштеда на ѕид-монтирани крпа потоплите нуди два начина на жици (hardwired/plug-in).Напојува со hardwired или штекер електрична енергија (plug-in) при номинална напон од AC 120 V/60 Hz, карактеристики на 5.9 ft долг кабелот.Сите потребни хардвер и алатки се вклучени во пакетот, и тоа е лесно да се инсталира со своите вклучени инструкции.КУПИ СО ДОВЕРБА - 2-година производителот, и ние имаат супериорна услуга по продажбата.ако не сте 100% задоволни со вашето купување, едноставно јавете ни се за замена или враќање на средствата.СПЕЦИФИКАЦИИ БАРОВИ : 12 ИНСТАЛАЦИЈА МЕТОДИ : Ѕид-монтирани КРАЈ : Огледало полски W : 120 w ДИМЕНЗИИ : 1155*530*105 MM (Инсталиран) МОЌ МЕТОДИ на КОНЕКЦИЈА : Plug-in & Хард-жичен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.