• Обновено
ПАМУК ЗАНАЕТ Класичен Памук Сет на 144 Чист Памук Солидна Боја Вечера Салфетки, 20 инчи x 20 инчи, Бела

ПАМУК ЗАНАЕТ Класичен Памук Сет на 144 Чист Памук Солидна Боја Вечера Салфетки, 20 инчи x 20 инчи, Бела

Оценката:
DEN 3047.76

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Увезени.ПОСТАВЕТЕ СОДРЖИНА : Секој сет вклучува 144 ПАМУК ЗАНАЕТ Класичен Чист Памук Вечера Салфетки во Бела, секоја мерење 20 инчи x 20 инчи.ГУРМАНСКИТЕ ОДДЕЛЕНИЕ : ПАМУК ЗАНАЕТ е со висок квалитет 100% памук салфетки донесе привлечност на зголемување на резолуцијата ресторан во вашиот дом.ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Со едноставни солидна боја дизајн работи за празници, забави и настани од сите големини.ОДЕТЕ ЗЕЛЕНО : Замените за еднократна употреба и депонирање салфетки со нашите еко-пријателски перат алтернативи, кои се направени од сите природни влакна.ЛЕСНО се ГРИЖИ ВОДИЧ : - Сите ПАМУК ЗАНАЕТ салфети се лесно грижа.Машина за миење на нежни циклус за да се намали можноста за собирање.Собори сува ниска.ЗАБЕЛЕШКА : Поради природата на памучна ткаенина, некои минимално намалување може да се случи.Додадете контакт на софистицираност на следниот вечера, празник собирање или дури и едноставен семејство вечера со ПАМУК ЗАНАЕТ е асортиман на вечера и коктел салфетки.Секој е направен од страна на искусни занаетчии од највисок квалитет на материјали и задржете до и преку користи и мие.Тие се паметни алтернатива за еднократна употреба салфетки, па можете да се чувствувате добро за вашето влијание врз животната средина во секое време можете да ги користите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.