• Обновено
Статички-Loc Плус Крпа Прстен Osimo Крпа Железнички, Без Дупчење Потребни

Статички-Loc Плус Крпа Прстен Osimo Крпа Железнички, Без Дупчење Потребни

Оценката:
DEN 583.68

Тековен
Во магацинот.

Придава без дупчење : Static-Loc Плус ѕид монтирање со посебна подлога за силна одржи благодарение на статички набој, за сите мазна, херметички површини (како што се плочки, стакло, ламинат дрвени панели).Лесен за користење : едноставно тргни исклучите некоја заштитна фолија и притиснете лепило подлога цврсто, потоа се закачите на носителот и пресврт тоа цврсто.Крпа прстен може да биде вчитан веднаш и може да се repositioned во секое време.Безбедна задржете : секоја монтажа loc може да се одржи до 10 кг веднаш по инсталацијата.Ова се опишува сила сила, што повлекува во хоризонтална насока на прицврстување loc, јас.e.дела кон моќ генератор.Значи, можете да бидете сигурни дека вашата бања прибор за трајно се еластични.Практична бања додаток : флексибилен нагоре и надолу прстен е идеален за бесење крпи и го задржува ги секогаш при рака.Кутија содржина : Static-Loc Плус Osimo крпа прстен од Wenko направен од хром-обложено челик, Статички-Loc Плус fixings, влечење на сила до 10 кг по loc, димензии (Ш x В x Д) : 15.5 x 20.5 x 2 cm.Иновативни и трендовски, на Osimo крпа прстен со Wenko поставува акценти во секое домаќинство.Статичните-Loc Плус крпа железнички се придржува до статички набој и обезбедува силна одржи на мазни воздух-impermeable површини (како што се плочки, стакло, foiled дрвени панели), без да се нарезници или дупчење.Инсталацијата е многу лесна.Едноставно тргни исклучите некоја заштитна фолија и притиснете лепило подлога цврсто, потоа стави прстен на и прицврстете ја.На декоративни бања додаток може да биде веднаш натоварени и repositioned во секое време.Се разбира, тоа исто така може да биде лесно да се отстрани без да остават било остатоци.Висок-квалитет на изработка на крпа прстен направен од хром-обложено челик, исто така, го спречува долгорочни пречки во употребливост.Компактни димензии на Osimo носителот и неговата неутралност, модерен изглед дозволи тоа да биде интегриран во речиси секоја бања.Флексибилни нагоре и надолу подвижен прстен е идеален за бесење крпи и ги држи блиску на дофат на раката.Секоја монтажа loc може да се одржи до 10 кг директно по инсталацијата.Ова се опишува сила сила, што повлекува хоризонтално на монтажа loc, па дела кон моќ генератор.Значи, можете да бидете сигурни дека вашата бања прибор за трајно се еластични.Материјал : рамка : челик, подлога : пластика (PET), монтажа на домување : пластика (ABS).Боја : рамка : хром, монтажа домување : хром Димензии (Ш x В x Д) : 15.5 cm x 20.5 х 2 cm.Net тежина : 243g.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.