• Обновено
Бела Бања Крпи Рефус - 4 Дел Мека турски Памучна Крпа Само - Хотел Поставите 27x52

Бела Бања Крпи Рефус - 4 Дел Мека турски Памучна Крпа Само - Хотел Поставите 27x52

Оценката:
DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

СЕТ ВКЛУЧУВА – 4 Дел бања крпи : 27"W x 52"L инчи.Екстра-големи турски памук бања крпи за сушење исклучување побрзо и полесно.ДИЗАЈН ВАШИОТ ПРОСТОР - мноштво на бои да се избере и да се префрлате од надвор за да ги надополни сезони.Овие живописни бои ќе тече со секоја бања и дома декор!На Dobby граница дизајн додава суптилни дизајн талент кој е привлечен за око.ИСКУСТВО ЛУКСУЗНИ ДОМА - Изработени од 100% Егејска турски памук, на крпи обезбеди истото искуство од луксузни хотели и бањи, но во удобноста на вашиот дом.Само врвен квалитет памук и изградба се користи за подобрување на капење искуство.ВИСОК ABSORBENCY - Брзо сушење и високо вода абсорбента влакна значи помалку време во фен, заштеда на време и енергија.Совршен за на плажа, бања, покрај базенот, и многу повеќе!Туп телото сува во секунди со овие турски крпи или да ја заврши околу влажна коса да се исуши природно.ЛЕСНО е ГРИЖА - Нашите крпи машина се перат, издржливи, и лесно да се чисти, па нема потреба да се грижите за текот на миењето.Ние ги користиме силна, долго-главен влакна памук која се произведува нежен допир кој останува мека и кадифен после секое миење.СЕТ ВКЛУЧУВА – 4 Дел бања крпи : 27"W x 52"L инчи.Екстра-големи турски памук бања крпи за сушење исклучување побрзо и полесно.ДИЗАЈН ВАШИОТ ПРОСТОР - мноштво на бои да се избере и да се префрлате од надвор за да ги надополни сезони.Овие живописни бои ќе тече со секоја бања и дома декор!На Dobby граница дизајн додава суптилни дизајн талент кој е привлечен за око.ИСКУСТВО ЛУКСУЗНИ ДОМА - Изработени од 100% Егејска турски памук, на крпи обезбеди истото искуство од луксузни хотели и бањи, но во удобноста на вашиот дом.Само врвен квалитет памук и изградба се користи за подобрување на капење искуство.ВИСОК ABSORBENCY - Брзо сушење и високо вода абсорбента влакна значи помалку време во фен, заштеда на време и енергија.Совршен за на плажа, бања, покрај базенот, и многу повеќе!Туп телото сува во секунди со овие турски крпи или да ја заврши околу влажна коса да се исуши природно.ЛЕСНО е ГРИЖА - Нашите крпи машина се перат, издржливи, и лесно да се чисти, па нема потреба да се грижите за текот на миењето.Ние ги користиме силна, долго-главен влакна памук која се произведува нежен допир кој останува мека и кадифен после секое миење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.