• Обновено
SEMAXE Жолта Бања Крпи Сет, Памук Мека Крпа за Бања ,Бледнеат Отпорни на Абсорбента Крпа,2 Бања Крпи, 2 Рачни Крпи, 4 Washcloths(8 Крпа Set)

SEMAXE Жолта Бања Крпи Сет, Памук Мека Крпа за Бања ,Бледнеат Отпорни на Абсорбента Крпа,2 Бања Крпи,

Оценката:
DEN 863.76

Тековен
Во магацинот.

Сет вклучува две бања крпи 27*54", две рачни крпи 16*27", четири washcloths 13*13".Тие се ПОДАРОЦИ КУТИЈА за пакување кои можат да се користат како внимателен подарок. 550 GSM Прстен предење технологија, лесни, меки и дише. 100% памук, OEKO-TEX Стандард, животната средина и заштита на вашата кожа.Погоден за деца.Секој крпа доаѓа со своја КУКА.Можете да ја обеси на секаде.SEMAXE КРПА е произведен во природни влакна без светли бои и е МАШИНА ПЕРАТ.SEMAXE обезбедува 24-часовна одговор на консултации. 100% Памук.Лесни,Мека,Меки Крпа.Прекрасно Абсорбента И Брзо Сушење Крпа.Машина Перат.Со куки кои лесно може да се закачи на ѕид.Изработени од 100-процентно памук, на крпи не само што се чувствува мека на допир и мазна против кожата, но тоа, исто така, се залага со текот на времето, нудејќи солза-отпорни сила и долготрајна издржливост.Спакувани во картонска, можете да ги зачувувате екстра крпи.SEMAXE,да се фокусираат на висок квалитет крпа, фатете животот естетика на ретро и луксуз.Заедно со дебели циклуси и доволно вода апсорпција додава шарм на семејството.Подароци за семејството.На изразување на љубовта.Ддв Обоена процес резултати на повеќе издржлив и силен крпи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.