• Обновено
Alno A6626-24-CHBRZ Royale Крпа Полици Преодни, Бронза

Alno A6626-24-CHBRZ Royale Крпа Полици Преодни, Бронза

Оценката:
DEN 10271.28

Тековен
Во магацинот.

Направени Од Страна На Alno.Upc - 785584044649. Добавувачот Реден Број - A6626-24-Chbrz.Од Името На Брендот : Alno.Alno е најчесто бараните линија на парична казна декоративни кабинет хардвер, нудејќи сечење на работ дизајни од традиционална во современа стилови.Alno е избор на дизајнерот обезбедување уникатни дизајни од еден извор за фино декоративни кабинет хардвер, бања прибор, огледала и огледало кабинети.Како рачно изработени и готовиот производ секое парче на кабинетот на хардвер може да има мали варијации во голем број, и боја или завршница.Прекувремена работа, живите бои може да патина од употреба или бришење исклучување и колорит ќе се промени во природниот процес на подобрување на кабинетот хардвер е уникатна убавина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.