• Обновено
ELLO&ALLO ' Рѓосувачки Челик Крпа Полици за Бања Полица Двојно Крпа Бар Носителот со Куки Ѕид Монтирани Мултифункционален Свитлива Бранеа Никел

ELLO&ALLO ' Рѓосувачки Челик Крпа Полици за Бања Полица Двојно Крпа Бар Носителот со Куки Ѕид Монтирани Мултифункционален

Оценката:
DEN 1127.52

Тековен
Во магацинот.

Челик.ТЕШКИ : Крпа решетката се направени од Тип 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, со додадени 18/10 Хром/Никел содржина за да се заштити од корозија & рѓа., обезбедување на квалитетот и долговечноста.Бранеа никел бања пешкир бар : Рака полиран не ' рѓосувачки челик заврши, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing.Мултифункционален свитлива крпа полица, двојно крпа бар и 5 крпа куки, Идеален за употреба во спални соби, бањи, и плакари.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Harware пакет се вклучени.Да ви донесе непобедлива вредност, Полесно да се чисти.Едноставно ги единица со мека памучна крпа за да се отстрани прашина и влага.УБАВА : Модерен изглед, сокриени завртки дизајн.го прави тоа и модерни и чисти изглед.Боја : Брусен Никел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.