• Обновено
КБ Дизајни Самостојна Метал Бања Пешкир Рек Стојат Организатор, Pewter

КБ Дизајни Самостојна Метал Бања Пешкир Рек Стојат Организатор, Pewter

Оценката:
DEN 1134.00

Тековен
Во магацинот.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .КБ Дизајни - Самостојна Метал Бања Пешкир Рек Стојат Организатор, Pewter.Оваа KB Дизајни Слободни Стои Крпа Рек Стојат карактеристики на pewter заврши што одговара секој простор.Сложена дизајниран метал носи стилски сила да се одржи крпи со елеганција.Крај : Pewter.Материјал : Метал.Број на Барови : 3. Целокупната Димензии : 28.5" W 13" D 31"H. KB Дизајни - Самостојна Метал Бања Пешкир Рек Стојат Организатор, Pewter Производ Description This KB Дизајни Слободни Стои Крпа Рек Стојат карактеристики на pewter заврши што одговара секој простор.Сложена дизајниран метал носи стилски сила да се одржи крпи со елеганција.Features Finish : Pewter Material : Metal Number на Барови : 3 Assembly : Required Overall Тежина : 7 КГ Dimensions Overall Димензии : 28.5" W 13" D 31"HLower Бар Висина од Подот : 26".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.