• Обновено
JunSun 4-Парче Бања Додаток Сет (Крпа Бар Тоалетна Хартија Носителот Облека Кука Крпа Носителот) Современ Бања Хардверски Додатоци Поставува Ѕид Монтирани - Не ' Рѓосув

JunSun 4-Парче Бања Додаток Сет (Крпа Бар Тоалетна Хартија Носителот Облека Кука Крпа Носителот) Современ Бања

Оценката:
DEN 1415.76

Тековен
Во магацинот.

ИЗДРЖЛИВИ & ТЕШКИ - Направени од премија од нерѓосувачки челик SUS304, во споредба со другите материјали, врши подобро во анти-корозија, анти- ' рѓа и анти-оцрни.нерѓосувачки челик изградба обезбедува долготрајна издржливост.БРАНЕА НИКЕЛ ЗАВРШИ Рака бранеа никел заврши, обезбедување на секој детал на производот совршен, зграда да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing.секојдневно одржување е едноставно.МОДЕРЕН ДИЗАЈН - Уникатен плоштадот дизајн и скриени монтажа завртки додадете повеќе модерни елементи за вашата бања décor.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - комплет со сите додатоци за монтирање е потребно, вклучувајќи ја и премијата од не ' рѓосувачки челик завртки, со врвен квалитет подлога и инсталација на алатката (Ален Клуч).ДИМЕНЗИИ - Крпа бар : 23.6 x 2.95 x 1.18 инчи, Тоалетна хартија носителот : 5.7 x 2.95 x 1.57 инчи, Крпа носителот : 8.34 x 2.95 x 1.18 инчи, Облека кука : 2.55 x 2.36 x 1.57 инчи.Облека Кука.Крпа Бар.Тоалетна Хартија Држачот.Крпа Држачот.Инсталација Алатка.Облека Hook Towel Bar Toilet Хартија Holder Towel Holder Installation Алатка.МОДЕРЕН ДИЗАЈН - Уникатен плоштадот дизајн и скриени монтажа завртки додадете повеќе модерни елементи за вашата бања décor.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.