• Обновено
Marmolux Акк Крпа Решетката за Бања Рака Крпа Носител на Црн Вратата Закачалка Бања Хардвер Крпа Бар во Собата, Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Црна 7160BK Бања Прибор

Marmolux Акк Крпа Решетката за Бања Рака Крпа Носител на Црн Вратата Закачалка Бања Хардвер Крпа Бар во Собата,

Оценката:
DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

【Мудар Избор】Даде вашата бања многу-потребни се зголеми на стил со нашите Стилски крпа рек : Гроздобер база обезбедува доза на возбуда додека одржување на alluring смисла на софистицираност. 24" крпа бар успева да се одржи за две рачни крпи во исто време, се држи огромен бања пешкир, без виткање.Двете модерен и честички, одличен избор за секој дома декор. 【Оди Мат, Оди скромни】Нашите мат црна крпа носителот вклопува беспрекорно со злато како и неговиот разубавувањето,што ја прави една храбра изјава во која било бања оркестарот.Тивко, питу тонови на мат црна создава скромен изглед додека злато е повеќе или помалку визуелното влијание.Нашите крпа закачалка може да застане на тестот на времето како свој столетните жалба никогаш нема да одат надвор на датум. 【Компактен & Разноврсна】Круг база нема да заземаат многу простор, чисти, елегантни линии водечките современи едноставност на било бања оркестарот.Минималистички стил може да се постави во различни прилики : Кујна, балкон,спална соба..Нашиот простор saver крпа бар ќе ви ја покаже својата разновиден како и служат како форма на tidiness. 【Трајност на Квалитетот】Услуга животот е еден од ова прашање да се разгледа, ајде да видиме за наше : Marmolux крпа решетката за бања карактеристики со солидна од нерѓосувачки челик, градежништвото, со издржливост и квалитет.Нејзините корозија-отпорни заврши осигурува помалку веројатно да бидат оштетени од влага, останатите во одлична форма за годините што доаѓаат. 【Лесна Инсталација】Се ослободи од вашите грижи и загриженост за Set-up : Marmolux хардвер инсталација нема да исцрпи ви треба било занатски вештини.Инсталација во собата може да се бриз за вас како што ние обезбеди сите додатоци, како и јасна чекор по чекор инструкции.Поддржани од страна на Marmolux ограничен 1 година гаранција.Премиум квалитет крај : Задебелена мулти-слој прецизност мат црна слој, ' рѓа и отпорни на абење.Висок квалитет за монтирање хардвер : од Нерѓосувачки челик, завртки и премиум квалитет подлога обезбедување останувајќи цврсто на ѕидот.Сокриени завртки дизајн : Сите шрафови се умно сокриени за убава и елегантен изглед.Им служи на целта : 24" крпа решетката може да се одржи вашата рака крпа, алишта или бања пешкир совршено.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.