• Обновено
FJYDBTWJ Крпа Шини Ѕид Монтирани Бања Пешкир Багажник,од не ' Рѓосувачки Челик Двојно Крпа Бар Носителот Круг Крпа Шини Шрафовите за Монтирање Виси Бања или Кујна Додат

FJYDBTWJ Крпа Шини Ѕид Монтирани Бања Пешкир Багажник,од не ' Рѓосувачки Челик Двојно Крпа Бар Носителот Круг

Оценката:
DEN 360.00

Тековен
Во магацинот.

Применливи Сцена : Идеален за Употреба во Купатило, Кујна, Перална, Патио, 1 Хотели и Бањи, Ќе Може да се Качи Тоа за секоја Страна од Вашиот Кабинет или Плакарот на Врата.Ѕидот Монтирани се Инсталира : Дупчење за Инсталација(Завртка монтажа Додатоци Се Вклучени во Пакетот).Простор за Заштеда на енергија : Елегантен Изглед Не се Применува Само за да се Користи Како Крпа Бар, Но исто Така Може да се Одржи Облека,Виси Марами, Облека, Јадење Крпи и Дребулии и Така Натаму.Издржливи и Здрав : Висока Јачина Поддршка, Максималниот Капацитет 5 Кг!Модерната Водоотпорен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Im1 Ulate Заврши до Вашата Бања.Нерѓосувачки Челик Материјал : Направен од Премиум 1, Врши Подобро во 1, Анти- ' Рѓа и Анти-Оцрни.Добредојдовте во Мојата Продавница.Различни Стилови на Справи со Се за Вас за да Изберете Од.Ако Ви Требаат Повеќе Домаќинство се Справи, Можете Да Пребарувате за 【Fjydbtwj】 на и да Одат во Мојата Продавница да се Купи,Ви Благодариме за Вашата Поддршка! ! !Совршен Крпа Бар е Направен од Тешки 1, Многу 1, и Тоа Штити Од Корозија и ' Рѓа.Ние нудиме Најпознатите Автентични и Кујна Хардвер и Бања Хардвер.Искрено се Надевам Дека и Ние би Можеле да Имаат Чест да Придонесе Сите Наши Интелигенција и Напор да Работат Заедно со Вас да се Направи Вашиот Дом во Удобно, Безбедно, да се Релаксираат и Уметнички.Се чувствуваат Слободни да не Контактирате Ако Имате Било какви Прашања, Ние Сме Секогаш Чека Тука да Ви Послужи Верно!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.