• Обновено
FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Нерѓосувачки Челик Триаголник Кошница Туш Кабина Агол Рамка На Анти- ' Рѓа Полица Кула Закачалка

FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Нерѓосувачки Челик Триаголник Кошница Туш Кабина Агол Рамка

Оценката:
DEN 290.40

Тековен
Во магацинот.

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одржуваат, само избришете со мека, влажна крпа. ♥*Бања полици , Материјал : не ' Рѓосувачки челик. ♥ Предмет : Погоден за спални соби, бањи, умивалници, хотели, плакари, кујни, итн. ♥Секој од нашите производи е внимателно избрана и тестирани за да се обезбеди совршено шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга, ние со нетрпение очекуваме да вашата цел.Ние секогаш ќе се стремиме да се направи подобро. ♥Мултифункционален крпа Бар : Планината тоа во бања,Спална соба,Кујна,Канцеларија,Бар,Работилница,Градина барака или на други места,Може да се откажам различни пешкир,Бања крпи и облека или мали објекти.Име : Козметички рамка / Бања рек / Бања frame Material : нерѓосувачки челик / цинк alloy Installation метод : завртка embedded Mounting дупка со дијаметар : 6mm ударна дупка удирање installation Surface технологија : огледало polishing Number на слоеви : 1, 2, 3 Quantity : 1 X бања решетката.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.