• Обновено
Сојузничките Месинг P1000-HTB-2 Престиж Панорама Колекција 2 Арм Гостин Крпа Носителот, Полиран Месинг

Сојузничките Месинг P1000-HTB-2 Престиж Панорама Колекција 2 Арм Гостин Крпа Носителот, Полиран Месинг

Оценката:
DEN 625.44

Тековен
Во магацинот.

Направена од најдобрите солидна месинг материјали. 15.5-во широк со две појавување на крајот finials.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Достапни во различни живот дизајнер завршува.Оваа елегантна ѕид крпа носителот додава стил и погодност за секоја бања décor.Крпа носителот има две раце за да се задржи еден пар на рака крпи лесно достапни во опсегот на мијалникот.Идеално големина за рака крпи и washcloths, пешкир носителот придава безбедно да било ѕид и надополнува секоја бања décor кои се движат од современите со традиционалните, и сите стилови помеѓу.Направени од високо квалитетни солидна месинг материјали и обезбедени со живот дизајнер заврши, оваа прекрасна крпа носител е исклучително атрактивни но и високо функционален.Гостин крпа носителот доаѓа со 12 инчен бар, ѕид протезата со finial, две појавување на крајот finials, плус хардвер е потребно да се инсталира на носителот.Дали вашата бања décor карактеристики традиционален стил или повеќе современ дизајн, Престижниот Панорама Колекција има бања прибор за да се задоволат вашиот дизајн и декорација потреби.додатоци во Престиж Панорама Колекција имаат чисти, едноставни линии се гледа во модерен дизајн и нежни, домот криви.Тоа карактеристики оние големи Престиж меур карактеристики сет против рамна, чиста хардвер плочи.Додатоци како алатка колче, крпа прстен, и две-пост тоалетна хартија носителот задржи дизајн едноставна со една меур.Оние со повеќе делови, како што се традиционалниот изглед на мулти кука и облека кука врвот на секоја крајна точка со месинг меур.Поголем додатоци како што се мулти ролна тоалетна хартија носители, некои со полици, пад на меурчиња целосно во корист или круг, рамни копчето details.Уште други додатоци како фен организатор и замав рака крпа железнички додадете filials да обезбеди дополнителни детали и куки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.