• Обновено
MKOJU Бања Хардвер Собата Црна Одежда Кука Крпа Железнички Бар Рек Бар Полица Ткиво Хартија Држач, Четка за заби Носителот Бања Додатоци.

MKOJU Бања Хардвер Собата Црна Одежда Кука Крпа Железнички Бар Рек Бар Полица Ткиво Хартија Држач, Четка за

Оценката:
DEN 13646.16

Тековен
Во магацинот.

Материјал:304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Заврши:Висок Квалитет Мат Црна Позлатен.Тип : Бања Додатоци.Употреба : Бања/Кујна/Спалната Соба.Инсталација : Монтира На Ѕид.Материјал:304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Заврши:Висок Квалитет Мат Црна Позлатен.Тип : Бања Додатоци.Употреба : Бања/Кујна/Спалната Соба.Инсталација : Монтира На Ѕид.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Црна.Инсталација Начини : Ноктите.Пакет содржи : 1 х Сет со screws1.Поради различни светлина,ќе има мала разлика во боја помеѓу фото и вистинскиот објект.2.Големината е мерени рачно,и таму може да биде околу 5mm грешка во реалниот објект.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.