• Обновено
JUSTYAOFENG Бања Прибор Ѕид-Монтирани Тоалетна Хартија Носителот Крпа Бар Кука Крпа Рек Бања Поставите Бања Полица (Боја : 4 ПАРЧИЊА)

JUSTYAOFENG Бања Прибор Ѕид-Монтирани Тоалетна Хартија Носителот Крпа Бар Кука Крпа Рек Бања Поставите Бања

Оценката:
DEN 1605.60

Тековен
Во магацинот.

Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.Тоа не е лесно да се скрши, здрав, и има долг животен век.Силна носивоста, не е лесно да падне.Совршено ги красат вашата модерна туш соба, купатило, кујна.Погоден за голем број на бања и кујна дизајни.Материјал : не ' рѓосувачки steel Style : краток крпа rack Type : Double Certification : Без any Surface третман : жица drawing Type : Крпа rack Length : 60cm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.