• Обновено
Сојузничките Месинг CC-HTL-5-DTB-30 Каролина Кристал Колекција 30 Инчен Двојно Бар Крпа Полица, Сатен Хром

Сојузничките Месинг CC-HTL-5-DTB-30 Каролина Кристал Колекција 30 Инчен Двојно Бар Крпа Полица, Сатен Хром

Оценката:
DEN 17220.00

Тековен
Во магацинот.

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Прекрасни кристали акценти се направи оваа точка искра.Крпа барови обезбеди простор за сушење на вашиот крпи.Простор за заштеда на енергија дизајн го прави ефикасно користење на вашиот простор.Предвидено со ограничено траење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.