• Обновено
ZTBH Бања Хардвер Поставува Нерѓосувачки Челик Бања Хардвер Собата,Хартија Носителот,Крпа Багажник,Облека Кука,Крпа Бар Бања Хардвер Крпа Сет (Боја : На Јадицата)

ZTBH Бања Хардвер Поставува Нерѓосувачки Челик Бања Хардвер Собата,Хартија Носителот,Крпа Багажник,Облека Кука,Крпа

Оценката:
DEN 549.84

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Челик.Главен Материјал : Метал.Мазна површина, без остри рабови ги штити вашите семејства добро.Сокриени завртка дизајн,Ѕид-монтирани спаси повеќе разноврсна простор за вашиот дом.Пријателски заоблени рабови,не грижете се за повреда на раката,Тешки дизајн,лесен и простор за заштеда на енергија.Инсталација Метод:Ѕид Mounted Type : Бања Set Type : Бања Хардвер Sets NOTE : ве Молиме погледнете го димензионални цртање.Мали мерење грешки се дозволени во нормални граници.Ве молиме погледнете го практичност за можно мало хроматските аберации поради дисплеј,камера или други фактори.За повеќе возбудливи производи,ве молиме кликнете на продавницата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.