• Обновено
Liitrton Само Лепило Крпа Бар Не Вежба Рака Крпа Закачалка за Бања и Кујна Крпа Складирање Самоуправа (S, Бела)

Liitrton Само Лепило Крпа Бар Не Вежба Рака Крпа Закачалка за Бања и Кујна Крпа Складирање Самоуправа (S, Бела)

Оценката:
DEN 299.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : ПП.Големина : S : 10.83 инчи/27.5 cm.L : 14.96 инчи/38cm.Обезбеди дополнителен простор за вашиот ѕид простор,широко се користат за организирање крпа,облека и облека во кујна, купатило и тоалет.Тоа е полиран финиш е многу елегантен,модерен и едноставен изглед,можат да се интегрираат во речиси секој декор,се задржи вашата бања чиста и уредна.Нема удар без оштетување на површината на ѕидот,има моќна лепило,имаат силна товарот,погоден за мазни површини,плочки,стакло, мермер и повеќе.Даде целото семејство доволно простор,да се обезбеди дополнителен простор за вашиот ѕид простор,широко се користат за организирање крпа,облека и облека во кујна, купатило и тоалет.Нема удар без оштетување на површината на ѕидот,има моќна лепило,имаат силна товарот,погоден за мазни површини,плочки,стакло, мермер и повеќе.Спецификација : Материјал : ПП.Големина : S : 10.83 инчи/27.5 cm.L : 14.96 инчи/38cm.Пакет се вклучени : 2 x Крпа Бар.

Параметри на производот

Material:
PP.
Size:
S

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.