• Обновено
DJASM ZZWZM Најновите Нерѓосувачки Челик Хардвер Собата самолепливи Крпа Бар Хартија Носителот Облека Кука Крпа Прстен Црна Златна Бања Прибор (Боја : Црна)

DJASM ZZWZM Најновите Нерѓосувачки Челик Хардвер Собата самолепливи Крпа Бар Хартија Носителот Облека Кука

Оценката:
DEN 7818.96

Тековен
Во магацинот.

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Површината бранеа третман, не е лесно да се нови гребнатини.Инсталација метод : 3 M висока јачина двострано паста.Име на производ : рамни седиште pendant сет.Производ материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Материјал : 304 од не 'рѓосувачки steel Surface бранеа третман, не е лесно да се нови scratches Installation метод : 3 M висока јачина двострано paste Product име : рамни седиште pendant set Product материјал : 304 од не' рѓосувачки steel Installation метод : слободен удирање installation Accessories слободни stickers Note : 1. Поради различни светлина, ќе има мала разлика во боја помеѓу фото и вистинскиот објект.2. Големината е мерени рачно, и таму може да биде околу 5mm грешка во реалниот објект.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.