• Обновено
Tipace 5-Парчиња Мат Црна Бања Хардвер Собата Нерѓосувачки Челик SUS304 Бања Прибор Круг Ѕид Монтирани Крпа Бар Носителот Сет

Tipace 5-Парчиња Мат Црна Бања Хардвер Собата Нерѓосувачки Челик SUS304 Бања Прибор Круг Ѕид Монтирани Крпа

Оценката:
DEN 815.76

Тековен
Во магацинот.

【Лесна Инсталација】 : Сите монтажа хардвер е вклучена за лесна инсталација,завртки да се зацврсти овие крпа носителите се ефикасно да се зголеми убавината и никогаш нема да влијае на целокупниот стил. 【Премиум Изградба】 : црна 5-парче бања хардвер собата овозможува лесен пристап и прикажување на крпи, облека и тоалетна хартија за вашиот тоалет.Тоа е повеќе цена-ефикасен,една Крпа Бар,Рака Крпа Носителот,Ткиво Носителот,2×Крпа Куки. 【Премиум Квалитет】 : црна бања пешкир бар во собата е доволно силна за да се одржи голема влажни бања крпи!Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик SUS304,со одлични сила и издржливост,спречување на гребнатини и ' рѓа. 【Разноврсна Апликација】 : бања пешкир носителите на хардвер не само за бања, тие може да бидат вашиот дом организаторите за чиста дефиниција.Кујната кабинет,гаражни врати,спална соба. 【Модерен Дизајн】 : Дизајниран со чисти линии и здрав изградба, бања accessorries поставува обезбеди секојдневниот ефикасност со стил.Уникатен тркалезна форма и сокриени монтажа дупка додадете контакт на модерен дизајн за вашата бања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.