• Обновено
Сојузничките Месинг RW-72/24 Ретро Бран Колекција 24 Инчен Двојно Крпа Бар, Црна Мат

Сојузничките Месинг RW-72/24 Ретро Бран Колекција 24 Инчен Двојно Крпа Бар, Црна Мат

Оценката:
DEN 5821.20

Тековен
Во магацинот.

Направени од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер.Два такта направи најмногу ефикасна употреба на вашиот ѕид простор.Достапни во различни дизајнер завршува.Лесна инсталација со вклучена монтажа хардвер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.