• Обновено
Moen R8712P 12-Инчен Бања Земи Бар, Peened

Moen R8712P 12-Инчен Бања Земи Бар, Peened

Оценката:
DEN 384.00

Тековен
Во магацинот.

12-инчен бања земи бар поддржува до 500 кг.Secure Mount дизајн за лесна, сигурна инсталација.Издржливи нерѓосувачки челик изградба со peened заврши обезбедува атрактивни, се лизга отпорни на површината.Во согласност со АДА спецификации.Опис на производот Уживаат поголема мир на умот во бањата со Moen 12-Инчен Земи Бар.Оваа АДА го зграби бар поддржува до 500 килограми.Нејзините 1.25-инчен дијаметар и се лизга-отпорни peened финиш обезбеди сигурен handhold без разлика дали сте туширање, капење, или со користење на тоалет.Благодарение на своите трајни нерѓосувачки челик изградба, ова го зграби се справи обезбедува траен перформанси.Од Производителот Moen Secure Mount peened 12" земи бар има peened заврши и доаѓа со ограничен доживотна гаранција.Вистински Moen Производ.Се чувствувам сигурна и стабилна во бањата со Moen 24-Инчен Земи Бар.За бања, туш, или тоалет, ова АДА го зграби бар поддржува до 500 килограми.Нејзините Secure Mount дизајн им овозможува на лесен, безбеден инсталација во секој агол.И со трајни нерѓосувачки челик изградба, оваа бања контрола обезбедува траен перформанси и надополнува широк спектар на бања оркестарот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.