• Обновено
Avotiq Када Шини Златна Кука Крпа Бар Рек Бар Хардвер Управување со Хартиена Крпа Рек Бања Прибор Земи Шини (Боја : BG-Крпа Бар)

Avotiq Када Шини Златна Кука Крпа Бар Рек Бар Хардвер Управување со Хартиена Крпа Рек Бања Прибор Земи Шини

Оценката:
DEN 2152.80

Тековен
Во магацинот.

* Сосема нов и висок квалитет. * Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик. * Прекрасен изглед, силна отпорност на корозија, модерен и елегантен облик, лесно собранието.Суптилна дизајн.идеален за во тоалет или бања кога екстра рамнотежа или стабилност е потребно.Здраво драги customer We цврсто верувам дека само клиентите се satisfied We може да се развие за долго time Sincere услуга, углед first If треба друга помош или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 hours Suit Црна Полица Хартиена Крпа Рек Бања Прибор за Облека Кука Крпа Бар Рек Род Бања Хардвер* Сосема нов и висок квалитет* Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик* Прекрасен изглед, силна отпорност на корозија, модерен и елегантен облик, лесно собранието*четири-парче костим може да ги исполни вашите различни потреби и да се подобри општата appearance Note : Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.