• Обновено
12 Инчи Крпа Бар за Бања, Кујна Рака Крпа Носителот Јадење Облека Закачалка Нерѓосувачки Челик SUS304 Rustproof Ѕид Сликарство Црн Финиш, Beelee,BA195A3B

12 Инчи Крпа Бар за Бања, Кујна Рака Крпа Носителот Јадење Облека Закачалка Нерѓосувачки Челик SUS304 Rustproof

Оценката:
DEN 384.00

Тековен
Во магацинот.

【Висок Квалитет Метал】 Ова крпа држачот е изработен од премија од нерѓосувачки челик SUS304, во споредба со другите материјали, врши подобро во анти-корозија, анти- ' рѓа и анти-оцрни. 【Површината】Сликарство црна заврши површина , нудејќи удобно допир чувства. 【И Дизајн】 Нашата Крпа бар има единствен слот дизајн со завртка затегнување на заградата за да се спречи од ротација.НЕ тетеравење ниту намалувањето off!Само уживаат во оваа цврсти и тешки дизајн. 【Широка Примена】 Ова крпа бар е совршен за бања и кујна.Тоа можат да го издржат предмети : рака крпа, сад крпа, хартиена крпа,тоалетна хартија, чистење партали. 【Инсталација】 Сите хардверски и настава се Вклучени, може да го инсталирате овој производ успешно. (Ако шраф за монтирање пак не е пронајдена во пакетот, ве молиме контактирајте со нас веднаш повторно да ја прати.).Тип : Крпа Бар Крај : Црна Сликарство Материјал : ТИП на 304 Нерѓосувачки Челик Стил : Современи Инсталација Метод:Ѕид Монтирани Пакет Includes1 x Крпа носителот 1 x Хардвер пакет ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете го димензионални цртање.Мали мерење грешки се дозволени во нормални граници.Ве молиме погледнете го практичност за можно мало хроматските аберации поради дисплеј, камера или други фактори.За повеќе возбудливи производи, ве молиме кликнете на продавницата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.