• Обновено
Крпа Бар Само Лепило Крпа Држачот за Ѕид за Миење Текстил Рек Складирање Кука за Бања Пешкир Носителот

Крпа Бар Само Лепило Крпа Држачот за Ѕид за Миење Текстил Рек Складирање Кука за Бања Пешкир Носителот

Оценката:
DEN 272.88

Тековен
Во магацинот.

Направени од високо квалитетни пластични материјал, издржлив и практични.Лесно да се инсталира,кој е лесен за употреба.Голема алатки за домашна кујна или купатило да се одржи крпи.Без дупчење инсталација, само лепило.Крпа Носителот само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Материјал : ABS + PVCSize : стан.42×22mm/1.65×0.87 in Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да bid2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на item Package вклучува : 1×Крпа Држачот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.