• Обновено
ZLDGYG WDSHY Мат Црна Двојно Крпа Барови Бања Пешкир Закачалка Простор Алуминиум Бања Прибор Крпа Рек Крпа Прстен Тоалет Четка

ZLDGYG WDSHY Мат Црна Двојно Крпа Барови Бања Пешкир Закачалка Простор Алуминиум Бања Прибор Крпа Рек Крпа

Оценката:
DEN 15897.12

Тековен
Во магацинот.

Со оглед на царинскиот на различни земји се многу строги, ако треба лепак кога инсталирање, ќе треба да се купи лепак кога наредил.Задебелена база кука дизајн, моќна функција.Двојно пол дизајн, голем капацитет за складирање, ладење и влага-доказ, за да се задоволат потребите на повеќе семејства.Простор на енергија, рационално користење на просторот, слободно прилагодување на слој проред, да го носат прекрасно искуство за вас.на високо-одделение.Голем капацитет за складирање на врвот овозможува да се стави работите како ви се допаѓа.Со оглед на царинскиот на различни земји се многу строги, ако треба лепак кога инсталирање, ќе треба да се купи лепак кога наредил.Задебелена база кука дизајн, моќна функција.Двојно пол дизајн, голем капацитет за складирање, ладење и влага-доказ, за да се задоволат потребите на повеќе семејства.Простор на енергија, рационално користење на просторот, слободно прилагодување на слој проред, да го носат прекрасно искуство за вас.на високо-одделение.Голем капацитет за складирање на врвот овозможува да се стави работите како ви се допаѓа.Материјал : Алуминиум Alloy Finishing : Blackened Main Материјал : Metal Type : Бања Хардвер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.